Reklamy mi piš pouze sem!
Jestli chceš být mím sbéé tak napiš sem!
Bleskovka-(1 tady!!!!
objednej si měničku Tady

Blog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

Miley je 3.nejbohatší zpěvačka!!

13. prosince 2009 v 14:11 | MileynQa- spolumajitelka |  Miley Cyrus
Podle časopisu Forbes je Miley 3.nejbohatší zpěvačka, s 25 miliony dolarů. Miley už v roce 2008 prodala 4 miliony alb,vydělané za$ 86 milionů v pokladně a má 30 epizod Hannah Montany.

NA druhém místě ve věku 27let , je zpěvačka, Britney Spears se $ 35 miliony dolarů. Po řadě problémů v roce 2007, se zdá, že Britney je zpět na cestě k úspěchu. Loni v listopadu zahájila CD Circus, jeden z nejrychleji se prodávajících CD v roce 2008 s 1,5 milionu výtisků ve třech měsících a dokonce byli všechny lístky prodány na její turné.

Na 1. místě je Beyonce s $ 87 miliony. Od června Queen B zahájila dvojité album, má dvě role ve dvou filmech a zpívala na Oscara a několik dalších akcí. Ona také dělá mezinárodní turné s více než 110 koncerty. Ta také zahájila svoji linii a příležitostnou formálního oblečení, šperky a sluneční brýle. Má také několik sponzorů, jako je Nintendo, General Millis Crystal gejzír a long seznam, který obsahuje L'Oreal, Giorgio Armani a Samantha Thavasa burz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama